Ballina Etiketimet Ogerta manastirliu

Etiketim: ogerta manastirliu

Spahia: Ogerta mendon se partia vlen mbi shëndetin e qytetarëve

Bardh Spahia, ish-deputeti i Partisë Demokratike ka reaguar ndaj ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, pasi kjo e fundit sulmoi një mjek vetëm se ky...

Maskat e skaduara/ Zbardhet kallëzimi penal i PD ndaj Manastirliut

PD kallëzon penalisht në Prokurorinë e Posaçme, ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, si edhe zyrtarët publikë përgjegjës për lejimin e hyrjes dhe shpërndarjes së...

Manastirliu: Të gjithë personat që futen në karantinë të detyrueshme duhet...

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu sqaron se të gjithë personat që futen në karantinë të detyrueshme duhet ta zbatojnë atë. E ftuar në “Opinion”, ajo...

Ministrja e Shëndetësisë, Manastirliu: Shqipëria konsiderohet vend me risk të ulët...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu e ftuar në emisionin “Përballë” të gazetarit Lutfi Dervishi, tha se aktualisht Shqipëria konsiderohet vend me...

Manastirliu: Do të ketë kallëzime penale për farmacitë që abuzojnë me...

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në një lidhje direkte me emisionin “Opinion paralajmëroi se do të ketë procedime penale për farmacistët ku ka patur...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS