Ballina Etiketimet Monika kryemadhi

Etiketim: monika kryemadhi

Kryemadhi: As deputetët e Ramës nuk e besojnë një mandat të...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, përmes një interviste të dhënë për emisionin “Aktualitet” në televizionin FaxNews, është shprehur në lidhje me...

Kryemadhi: LSI nuk ka kryetar, kryetarë janë të gjithë anëtarët dhe...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi në konferencën e mbajtur sot është shprehur se : "Kryetarët të LSI-së janë të gjithë ata që janë anëtarë...

Kryemadhi: Kemi nevojë për më shumë gra në politikë dhe qeverisje,...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi shprehet se prania e më e madhe e grave dhe vajzave në politikë dhe qeverisje do ta bëjë Shqipërinë...

Monika Kryemadhi në Fier: Në tetë vite qeveria nuk bëri asgjë...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka zhvilluar këtë mbrëmje një takim me të rinjtë në Fier. Gjatë bisedës me ta, Kryemadhi ka akuzuar sërish...

LRI mbyll kampin veror, Monika Kryemadhi: Rinia është zemra e partisë...

Lëvizja Rinore për Integrim ka mbyllur kampin veror për këtë vit, ndërsa fjalën përshëndetëse e ka mbajtur kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika...

BE akordon 50 milionë euro për Shqipërinë, Kryemadhi: Miku i mirë...

Bashkimi Europian do të akordojë 50 milionë euro ndihmë për Shqipërinë për të luftuar Coronavirusin. Lajmi u dha më herët nga ambasadori i saj në...

“Lajm shprese për Shqipërinë”, Kryemadhi për vendimin e BE-së: Tani duhet...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e cilëson vendimin e ministrave të BE për t’i hapur negociatat Shqipërisë një lajm shprese për shqiptarët. Kryemadhi shkruan në...

Nga heqja e taksave te garantimi i pagave, Kryemadhi paraqet 7...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka publikuar planin e kësaj force politike për t’i ardhur në ndihmë  familjeve dhe bizneseve, për të parandaluar atë...

Kryemadhi: Situata të menaxhohet nga specialistët, këto pezullojnë për 2 javë...

Intervista e Kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi për emisionin “Open” në Top Channel Znj. Kryemadhi çfarë duhet të bëjmë sipas jush? Të rrimë në rrugë,...

Kryemadhi: Nuk duhet të na kapë paniku, Rama ka frikë dhe...

Intervista e Kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi për emisionin “Open” në Top Channel Unë jam gjithmonë partizane që gjërat duhet t’i shikojmë me pozitivitet dhe...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS