Monika Kryemadhi sot në 21:00 në ‘Tempora’. Ja çfarë do diskutohet

124
Sonte në emisionin “Tempora” nga Sonila Meço, do të jetë e ftuar Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi  në OraNews, ora 21:00.
Kryemadhi  pritet të flasë për çështjet më problematike të momentit dhe më gjerë.
Sigal