Ballina Etiketimet Monika kryemadhi

Etiketim: monika kryemadhi

BE akordon 50 milionë euro për Shqipërinë, Kryemadhi: Miku i mirë...

Bashkimi Europian do të akordojë 50 milionë euro ndihmë për Shqipërinë për të luftuar Coronavirusin. Lajmi u dha më herët nga ambasadori i saj në...

“Lajm shprese për Shqipërinë”, Kryemadhi për vendimin e BE-së: Tani duhet...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e cilëson vendimin e ministrave të BE për t’i hapur negociatat Shqipërisë një lajm shprese për shqiptarët. Kryemadhi shkruan në...

Nga heqja e taksave te garantimi i pagave, Kryemadhi paraqet 7...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka publikuar planin e kësaj force politike për t’i ardhur në ndihmë  familjeve dhe bizneseve, për të parandaluar atë...

Kryemadhi: Situata të menaxhohet nga specialistët, këto pezullojnë për 2 javë...

Intervista e Kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi për emisionin “Open” në Top Channel Znj. Kryemadhi çfarë duhet të bëjmë sipas jush? Të rrimë në rrugë,...

Kryemadhi: Nuk duhet të na kapë paniku, Rama ka frikë dhe...

Intervista e Kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi për emisionin “Open” në Top Channel Unë jam gjithmonë partizane që gjërat duhet t’i shikojmë me pozitivitet dhe...

“Me përparëse, pranë lavamanit”, Kryemadhi-Ramës: Koha për ndihma sociale dhe masa...

Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, ndërsa tregon se ndodhet në shtëpi i ka bërë thirrje qeverisë që është...

Kryemadhi publikon foton e veçantë: Gëzuar Ditën e Verës! Bashkë do...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka bërë një urim ndryshe me rastin e Ditës së Verës, por që në Shqipëri po festohet në kushtet...

Kryemadhi: Solidaritet për mjekët dhe të gjithë forcat që po përballojnë...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka reaguar për situatën e kronavirusit në vend. Në një mesazh në rrjetet sociale, Kryemadhi u bën apel qytetarëve që...

Kryemadhi: Parlamentitn e shpërndau populli sot, mjafton që të dëgjoje brohorimat...

E pranishme në bulevardin “Dëshmorët e kombit” ka qenë edhe bashkëshortja e presidenti Meta dhe kryetarja e LSI-së. Kryemadhi ka dhënë një prononcim të shkurtër...

Manifestimi i 2 marsit/ Kryemadhi: Do të jem në bulevard si...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në takimin me strukturat e LSI-së në Vlorë foli edhe për tubimin e 2 marsit, të thirrur nga Presidenti...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS