Ballina Etiketimet Monika kryemadhi

Etiketim: monika kryemadhi

“Me përparëse, pranë lavamanit”, Kryemadhi-Ramës: Koha për ndihma sociale dhe masa...

Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, ndërsa tregon se ndodhet në shtëpi i ka bërë thirrje qeverisë që është...

Kryemadhi publikon foton e veçantë: Gëzuar Ditën e Verës! Bashkë do...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka bërë një urim ndryshe me rastin e Ditës së Verës, por që në Shqipëri po festohet në kushtet...

Kryemadhi: Solidaritet për mjekët dhe të gjithë forcat që po përballojnë...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka reaguar për situatën e kronavirusit në vend. Në një mesazh në rrjetet sociale, Kryemadhi u bën apel qytetarëve që...

Kryemadhi: Parlamentitn e shpërndau populli sot, mjafton që të dëgjoje brohorimat...

E pranishme në bulevardin “Dëshmorët e kombit” ka qenë edhe bashkëshortja e presidenti Meta dhe kryetarja e LSI-së. Kryemadhi ka dhënë një prononcim të shkurtër...

Manifestimi i 2 marsit/ Kryemadhi: Do të jem në bulevard si...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në takimin me strukturat e LSI-së në Vlorë foli edhe për tubimin e 2 marsit, të thirrur nga Presidenti...

Kryemadhi: Rama po tallet me shqiptarët, asnjë i arrestuar për 51...

Nga Vlora, kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka bërë një paraqitje të situatës që po kalon vendi dhe të sjelljes së...

Kryemadhi takim me banorët e Tiranës: Ta kthejmë Shqipërinë në shtëpinë...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi është takuar me banorë të Tiranës duke dëgjuar shqetësimet e tyre. Me anë të një postimi në...

Pas vizitës në Shkodër, Kryemadhi kafe me miqtë e LSI në...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi pasi vizitoi Shkodrën ditën e sotme ku mbajti një takim me strukturat e LSI ka vendosur të kalojë mbrëmjen...

Kryemadhi: Situata ekonomike e shoqërore në Shqipëri në gradën e fundit

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi deklaroi sot se situata politike, ekonomike, shoqërore në Shqipëri është në gjendjen e saj të fundit, as të degradimit,...

Kryemadhi: Në Shqipëri do të mbesin vetëm pensionistë, ja pse unë...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi deklaroi sot se politikat ekonomike të gabuara dhe keqqeverisja e Edi Ramës ka sjellë largimin e të rinjve. Në takimin...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS