Ballina Etiketimet Lefter maliqi

Etiketim: lefter maliqi

Ramziu në jahte e chartera, Lleshaj në bishen BMV, krimi i...

Nga Lefter Maliqi Kryeministri i marrë fund ka shkuar në Greqi të fale detin, ndërsa Shqiperinë po e merr lumi... Vendi u trondit sot nga...

I paharruar kujtimi i Rilindjes dhe kalorësit të saj dështak

Deputeti Lefter Maliqi në një reagim të tij shprehet se lojrat  e "haxhiqamiliste" dhe blerjet deputetëve me leje pallatesh nuk pijnë më ujë për...

Beu i Surrelit si Nastradini! Ertv-ja si COVID-19!

Deputeti Lefter Maliqi ka dalë me një deklaratë të fortë në rrjetet sociale menjëherë sapo kryeministri Rama përfundoi komunikimin ‘live’ me qytetarët. Maliqi shkruan se...

Maliqi: Pacienti zero ka ardhur në Shqipëri që në vitin 1998

Deputeti Lefter Maliqi thotë se “virusi” më i keq që ka vendi është Rilindja. Përmes një postimi në Fabook, Vasili shprehe se pacienti “Zero” ka...

Maliqi: Koha të largojmë dy të këqijat, virusin dhe piktorin djallëzor...

Nga Lefter Maliqi Per interesat e veta, djalli citon fjalë të shenjta. Mashtrimi, ligësia, përbuzja ndaj opozitës dhe popullit nga piktori djallëzor s’ka kufi. Më...

Lefter Maliqi: Rama po na thotë se edhe për virusin e...

Deputeti Lefter Maliqi ka reaguar ndaj deklaratës së Edi Ramës pse është në dorë të qytetarëve rritja ose ulja e numrit të të prekurve. Në...

Maliqi: I bashkohem thirrjes së Presidentit për protesta në të gjithë...

Deputeti Lefter Maliqi në një deklaratë për shtyp nga selia e Kuvendit të Shqipërisë i ka dale në krah Presidentit Ilir Meta për protesta...

Maliqi: Në mbrojtje të Kushtetutës, në mbrojtje të demokracisë

Ditën e sotme deputeti Lefter Maliqi i është bashkuar tubimit të presidentit Ilir Meta. Maliqi deklaroi se ka besim se pas kësaj dite do të...

Maliqi i përvishet Ramës: Mosmirënjohës i vlerave, mashtrues i pështirë, armik...

Pas deklaratës të kryeministrit Edi Rama ku shprehet se paga minimale 300 mijë lekë të vjetra,Deputeti i opozitës parlamentare, Lefter Maliqi,  lëshon akuza të...

2 Marsi në Bulevard/Maliqi: Uragani popullor në mbrojtje të Kushtetutës, deri...

Deputeti Lefter Maliqi ka shpërndarë në rrjetin social facebook, një video të dy viteve më parë, ku fliste në çadrën e ngritur nga PD-ja...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS