Ballina Etiketimet Lefter maliqi

Etiketim: lefter maliqi

Maliqi: Shpërndarja e parlamentit domosdoshmëri jetike për demokracinë dhe mbrojtjen e...

Deputeti Lefter Maliqi shprehet se shpërndarja e parlamentit është domosdoshmëri për fatet e demokracisë në vend dhe për mbrojtjen e Kushtetutës. Në një reagim në...

Maliqi: Situatë e rëndë në vend, kërkoj interpelancë me Ramën

Deputeti Lefter Maliqi, tha se do të kërkojë interpelancë me kryeministrin Edi Rama për situatën e rënduar në vend. Maliqi ishte i ftuar në studion...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS