Ballina Etiketimet Edi rama

Etiketim: edi rama

Lleshaj gënjeu shqiptarët në lidhje me blerjen e gazit lotsjellës, ishte...

Gazeta Insajderi ka zbuluar se drejtori i Policisë Rashit Qalaj ka ndihmuar që të shtypen protestat e opozitës në Shqipëri. Insajderi ka zbuluar se...

Rama debaton në rrjetet sociale me qytetarët që që kritikojnë KÇK-në...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar ndaj komenteve që bëhen online në lidhje me KÇK-në dhe OFL-në. Rama u ka kthyer përgjigje disa komenteve duke e...

Braimllari: Rama nuk mundet ta luftojë krimin e organizuar

Sekretari i përgjithshëm Endrit Braimllari, i ftuar në Syri TV,  e ka cilësuar aksionin e policisë “Operacioni Forca e Ligjit” një show mediatik anti-kushtetues...

Socialistët kërcënojnë magjistratët me pezullime mbi diskrecion

Komisioni Parlamentar i Ligjeve miratoi me votat e socialistëve një numër ndryshimesh ligjore kontroverse të cilat pritet t’i japin të drejtë Inspektorit të Lartë...

Shpërthen Ngjela: Rama nuk ka aftësi për të drejtuar një shtet

Spartak Ngjela ka sulmuar sërish kryeministrin Rama. Ngjela, i ftuar në “360 Gradë” në Rtv Ora tha se Rama nuk mund të nxirrte akt normativ...

Vasili: Betimi i Gjykatësve Kushtetues si Self Servis nga Lana tek...

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka ironizuar Kryeministrin Edi Rama, në lidhje me një bashkëbisedim me mediat në SHBA ku ai...

Takimi me Ramën, Pompeo: Përgëzoj Kryeministrin për angazhimin e palëkundur të...

Ditën e sotme kryeministri i vendit Edi Rama, zhvilloi një takim me Sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo. Zëdhënësi Morgan Ortagus, ka thënë se Sekretari...

Ligji anti KÇK, Bardhi: Karriera politike e Edi Ramës i ka...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, ka ‘sulmuar’ kryeministrin duke thënë se ai është kreu i KÇK. Me anë të një statusi në...

Rama në SHBA, takon sekretarin Amerikan të Shtetit, Mike Pompeo

Pasditen e sotme, Kryeministri Edi Rama, ka takuar sekretarin Amerikan të Shtetit, Mile Pompe, gjatë vizitës së tij në SHBA, ku ka shkuar në...

Ligji anti-KÇK, Basha-Ramës: Rama ka frikë nga ligjet e veta

Pas reagimit të Ramës vjen dhe ai i kreut të PD-së, Lulzim Basha, në lidhje me ligjin anti-KÇK. Së fundmi, kryeministri i vendit ka bërë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS