Ballina Etiketimet Edi rama

Etiketim: edi rama

Shpërthen Ngjela: Rama nuk ka aftësi për të drejtuar një shtet

Spartak Ngjela ka sulmuar sërish kryeministrin Rama. Ngjela, i ftuar në “360 Gradë” në Rtv Ora tha se Rama nuk mund të nxirrte akt normativ...

Vasili: Betimi i Gjykatësve Kushtetues si Self Servis nga Lana tek...

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka ironizuar Kryeministrin Edi Rama, në lidhje me një bashkëbisedim me mediat në SHBA ku ai...

Takimi me Ramën, Pompeo: Përgëzoj Kryeministrin për angazhimin e palëkundur të...

Ditën e sotme kryeministri i vendit Edi Rama, zhvilloi një takim me Sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo. Zëdhënësi Morgan Ortagus, ka thënë se Sekretari...

Ligji anti KÇK, Bardhi: Karriera politike e Edi Ramës i ka...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, ka ‘sulmuar’ kryeministrin duke thënë se ai është kreu i KÇK. Me anë të një statusi në...

Rama në SHBA, takon sekretarin Amerikan të Shtetit, Mike Pompeo

Pasditen e sotme, Kryeministri Edi Rama, ka takuar sekretarin Amerikan të Shtetit, Mile Pompe, gjatë vizitës së tij në SHBA, ku ka shkuar në...

Ligji anti-KÇK, Basha-Ramës: Rama ka frikë nga ligjet e veta

Pas reagimit të Ramës vjen dhe ai i kreut të PD-së, Lulzim Basha, në lidhje me ligjin anti-KÇK. Së fundmi, kryeministri i vendit ka bërë...

Rudina Magjistari bën komentin epik për Edi Ramën, “Për një moment...

Moderatorja e njohur, Rudina Magjistari, kishte të ftuar sot në emision aktorët e filmit “I Love Tropoja” të Ermal Mamaqit. Rudina e ndoqi filmin nga...

Tritan Shehu: Rama e frenoi zhvillimin e shëndetësisë shqiptare

Nga Tritan Shehu Ramës dikush duhet t’i shpjegojë se shëndetësia shqiptare nuk ka qenë “film horror” si ai e paraqiti sot, dhe as ai nuk...

Endri Hasa publikon videon: Edi Rama fajtori i vrasjes së shpresës...

Ish-deputeti i PD-së, Endri Hasa, akuzon kryeministrin Edi Rama si fajtor për largimin e të rinjëve nga vendi. Së fundmi, Hasa ka postuar një shënim...

Dashamir Shehi: Rama nuk i mashtroi dot ndërkombëtarët për Ligjin “Antishpifje”

I ftuar në emisionin “Real Talk” në “News 24”, Kryetari i LZHK, Dashamir Shehi deklaroi se Edi Rama ka shkelur në dërrasë të kalbur...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS