Ballina Etiketimet Edi rama

Etiketim: edi rama

Kryeministri mbërrin në Berlin, nesër takon kancelaren Merkel në prag të...

Ditën e sotme Kryeministri Edi Rama ka shkuar në Berlin për të zhvilluar nesër një takim me kancelaren Angela Merkel. Qëllimi i këtij takimi është...

Drejtori i VOA-s për Euro-Azinë: Rama më autoritar, më i korruptuar,...

Siç ka ndodhur edhe me disa udhëheqes të tjërë europiano-lindorë, Rama është bërë dukshëm më autoritar, më i korruptuar, më arrogant dhe më pak...

Elez Bibera: Shqipëria nga vëndet më të korruptuara në Europë

Shqipëria e gjen veten në pozitën e palakmueshme të të qënit një nga vendet më të varfëra dhe më të korruptuara të Evropës. Megjithëse...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS