Shikoni si Meghan e thërret Princin Harry me përkëdheli

539
Sigal

Meghan Markle nuk ndalet me thyerjen e rregullave. Meghan dhe Harry ishin dje të ftuar në një shfaqje të Hamiltonit ku ajo u shfaq me një fustan xhaketë të shkurtër mbi gju.

Edhe këtë nuk e lejon rregullorja e mbretërisë, por Meghan nuk shqetësohet fare për këtë. Një moment që i tha princit “Mund ta shikosh dashuria ime”, është bërë virale.

Ajo u ndje e turpëruar para kamerave pasi thërriti bashkëshortin me përkëdheli në publik.