Sigal

Moderatori i emisionit ‘Familja’ Turjan Hysko në puntatën e fundit të emisionit të tij ‘Familja’ kishte organizuar një suprizë për Ardit Gjebrean duke çuar familjen e tij në bashkinë Tiranë.

Ana vajza e vogël e Ardit Gjebreas vetëm për një ditë do të ishte Kryetarja e Bashkisë duke e quajtur atë ‘babain magjik’.

‘Ti je Arditi i të gjithëve ama unë jam Anna e Ardit dhe për këtë gjë jam shumë e lumtur’i tha Anna, Ardit i cili u prek nga fjalët e vogëlushes dhe u përlot, më pas moderatori u suprizuar sërish kur ka parë dhe djalin e tij.

Image

Në Instagramin e Ardit Gjebreas nuk mund të mungonte për fundvit një foto familjare nga surpriza.

Foto të cilën, Arditi e ka shoqëruar  me një dedikim plot ndjenjë për bashkëshorten e tij Anilën.

“Nuk mund të më mungojë në këtë kujtim Anila Gjebrea, shkaku i çdo të mire që ka familja ime sot” – shkruan Arditi.