Tre breza në një foto, Besniku ndan foton e ëmbël pranë nënës dhe Emit

138
Sigal

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi kanë vetëm pak javë që janë bërë prindër për herë të parë. Moderatorja solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë Emi.

Çifti nuk nguron herë pas here të publikojë momente të bukura të së voglës, ku më i fundit ka qenë para pak orësh.

Besniku ka ndarë një foto me nënën dhe vogëlushen e tij, duke i bërë një dedikim mjaft special.

“Dy dashni t’mdhaja t’miat dhe një super stil i flokëve i jemi”, shkruan ai.

Ky imazh ka marrë shumë pëlqime dhe komente jo vetëm nga fansat, por edhe nga personazhe të njohur të ekranit