Foto/ “Me flokë kapur apo lëshuar”, Enca Haxhia nxjerr asetet me fustanin portokalli: Kush ju pëlqen?

277

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia është një ndër emrat që përflitet shpesh herë në mediat rozë, për jetën që ajo bën.

Së fundmi pas zënkave dhe kritikave që ajo bëri kundrejt fansave dhe mediave që shkruajtën se këngëtarja nuk ka bërë asnjë bamirësi apo të postojë foto nga tërmeti tragjik në Shqipëri, Enca ka nisur të publikojë foto të nxehta e provokuese.

Ajo ka postuar disa foto, e veshur me një fustan në ngjyrë portokalli ku nxjerr në pah gjoksin, ndërsa me modelin e fustanit pas trupit, Enca tregon edhe linjat e saj trupore.

“Me mire flok kapur apo leshuar ? E para eshte e preferuara e mamit po ju kush ju pelqen ? 1,2,3? Edhe e preferuara ime me ne fund”– ka shkruar Enca krahas fotove.

Nuk dihet nëse janë foto të realizuara për projektin muzikor të rradhës, apo ka bërë për fundvit një set fotografik.