‘Rrëmbeu’ nipin dhe e fshehu për 8 ditë, gjykata liron gjyshen

14
Sigal

Gjykata e Durrësit ka dhënë masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për Bahrie Gjunin, gjyshja që mbajti peng nipin e saj 3 vjeç.

Seanca në ngarkim të gjyshes u mbajt pa praninë e mediave. Gjyshja mbajti të fshehur nipin e saj për tetë ditë.

Pas tetë ditësh kërkimi nga policia, gjyshja u vetëdorëzua në polici, së bashku me vogëlushin.