Elseid Hysaj nis pushimet, poston foton nga resorti luksoz me bashkëshorten

66
Sigal

Teksa mbaroi angazhimet me ekipin kombëtar, duke qëndruar edhe në ndeshjen miqësore me Estoninë, Elseid Hysaj ka filluar pushimet pas një pjese të mirë të shokëve të ekipit.

Mbrojtësi është nën shoqërinë e bashkëshortes së tij dhe disa njerëzve të afërt.

27-vjeçari ka postuar një foto në rrjetin social “Instagram” teksa shihet në një resort luksoz me bashkëshorten e tij, Florenca Lestakaj, dhe fotoja ka një zemër si mbishkrim.