Big Basta i bën propozimin më origjinal Vesa Lumës

209
Sigal

Vesa Luma dhe Big Basta janë një nga çiftet më të dashur të publikut.

Dyshja nuk hezitojnë t’i bëjnë dedikime romantike njëri-tjetrit në rrjete sociale.

Ashtu ka ndodhur dhe mëngjesin e sotëm për Vesën, e cila ka marrë një propozim të dytë për martesë në mënyrën më të bukur.

“Nëse do të të porpozoja prapë; A do martohesh për herë të dytë me mua?

Zgjidh “Po” ose “Jo”. Të dua!”, shkruan reperi në letrën e ngjitur mbi mur.

“Surpriza e mëngjesit”, shkruan Vesa, e cila me siguri duhet të jetë ndjerë mjaft e emocionuar.

Çifti janë prindër të një djali të quajtur Lian.