Aktorja Nicole Kidman dhe bashkëshorti Keith Urban festojnë 12 vjetorin e martesës

549
Sigal

Nicole Kidman dhe bashkëshorti i saj, këngëtari australian, Keith Urban, festojnë 12 vjetorin e martesës.

Cifti ka dy fëmijë dhe duken më të lumtur se kurrë.

Me anë të një videoje të postuar në rrjetin social Instagram aktorja e Hollywood-it shkruan: ‘Kujtoj 12 vjet më parë kur ishim në kishë në Manly, Australi. Më duket sikur ishte dje. Jam një grua me fat. Urime përvjetorin zemër’, ka shkruar Nicole shoqëruar me momente nga ceremonia në kishë.