Bebe Rexha sjell bashkëpunim me reperin shqiptar

314
Sigal

Fama e saj i ka kaluar kufijtë shqiptar, por ajo e do Shqipërinë dhe nuk rresht së e treguari këtë.
Bebe ka menduar të sjellë një bashkëpunim me një nga reperët më të preferuar në Shqipëri. Bëhet fjalë për Mc Kreshën dhe kënga ka rreth 1 muaj e gjysmë që është incizuar ndaj pritet të publikohet shumë shpejt.
Mc Kresha ka qenë mjaft aktiv këtë verë duke prodhuar vetëm hite. Kënga e fundit e tij ka qenë bashkëpunimi me Art Abazin me titull “Enigmë” dhe përveç kësaj, bashkëpunimi i suksesshëm edhe me Taynën dhe Lyrical Son dhe disa projekte të tjera muzikore.