Ilir Meta viziton Ijen e Bes Kallakut, kreu i PL-së shkon në Bubq për t’i uruar asaj ditëlindjen

17
Sigal

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka zhvilluar sot një vizitë në Bubq, në shtëpinë e gjyshes së aktorit të njohur të humorit, Bes Kallaku.

Meta ka ndarë pamje nga vizita e tij tek Ija, ku i ka uruar asaj ditëlindjen.

Siç shihet edhe në videon e publikuar nga Meta, ish-presidenti i ka dhuruar asaj një buqetë me lule.

“Edhe ???? pranvera të reja për Ijen, jo vetëm të Bes Kallakut por të të gjithëve ne! Lumturi, shëndet dhe jetë të gjatë!”, shkruan ai.