Ylli Manjani: Dini gjë çfarë u bë me padinë e Ballës për Bashën ?

310
Sigal

 

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka rikthyer në kujtesë çështjen e një padie, që depozitoi Taulant Balla kundër kryetarit të PD, Lulzim Basha, në lidhje me atë që u quajt si ‘lobimi rus’. Manjani shkruan se nuk është dëgjuar më për këtë padi dhe nuk dihet se si do shkojë filli.“E ka njeri idenë se si i vajti filli këtij kallëzimit të ri të Ballës për financimin rus që Luli përdori në zgjedhje?!Nuk kam dëgjuar më as Taulantin ta përmendë…Mediat jo e jo…” ironizon Manjani. Balla e depozitoi padinë në mesin e vitit të shkuar.