VIDEO/ Rrëzohet kamioni tek Teatri, Braimllari: Dhunuan qytetarët e artistët, tani dhunohen vetë tek skena e krimit

125

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari ka publikuar një video ku duket një kamion i rrëzuar tek Teatri i cili ishte duke hequr inertet.

Braimllari ironizon duke thënë se pasi dhunan qytetarë e artistë, tashmë po dhunohen vetë tek skena e krimit.

STATUSI NGA ENDRIT BRAIMLLARI

Dhunuan qytetaret dhe artistet, tani po dhunohen vet tek skena e krimit.
Shikoni si rrezohet kamioni tek Teatri Kombetar.