Telnis Skuqi: Kur Ilir Meta ka ulur dhe ngrituravionin e NATO-s në Kukës, para 22 vitesh Edi Rama e kishte mendjen të depilohej në pubertet

102
Sigal

Pas “inagurimit”, të aeroportit të Kukësit, ka reaguar dhe gazetari Telnis Skuqi, i cili me anë të një postimi të shpërndarë në rrjetet sociale, tha se kur Ilir Meta ka ulur dhe ngritur avionin e NATO-s në Kukës, para 22 vitësh,  Edi Rama e kishte mendjen të depilohej në pubertet.

“Prandaj ku propaganda e rilindjes thotë ,se: “Edi uli avionin e parë”, më parë kaloni nga arkivat e Ilir Metës.”,-  shprehet më tej në postimin e tij gazetari Skuqi.

Postimi i tij i plotë:

Ilir Meta ku ka ulur dhe ngritur avionin e NATO-s në Kukës, këtu e 22 vite më parë, Edi Rama e kishte në mendjen vetën të depilohej në pubertet.

Prandaj ku propaganda e rilindjes thotë ,se: “Edi uli avionin e parë”, më parë kaloni nga arkivat e Ilir Metes.