LSI: 15 minuta shi në Durrës mjaftojnë që durrsakët ta neveritin bashkinë e “betonit”

65

Durrësi është përfshirë nga reshjet e shiut mëngjesin e së dielës.

Kryetarja e LSI në Durrës, Kontjana Kuçi ka postuar një video në rrjetet sociale ku shihet se si Durrësi për vetëm 15 minuta u përmbyt nga shiu.

Postimi i plotë i Kotjona Kuçit:

15 min shi kete djele ne Durres … mjafton qe durrsaket ta neverisin bashkine e ‘betonit’ e ‘Rilindjen e hajduteve dhe krimit’!

Vangjush Dako nuk mund t’ja ve me fajin Zotit per kete situate!

Ne 25 Prill Durresi do ta shporri me vote masakren qe i eshte bere ketij qyteti prej vitesh!