Kryemadhi në KDK e LSI: situata në vend, jo normalitet politik

489
Sigal

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi gjatë mbledhjes së KDK të LSI është shprehur se, “Opozita e vendosur per rrezimin e Edi Rames. Rrezimi i Edi Rames, rikthen 400 mije shqiptaret e larguar ne Shqiperi.

Rrezimi i Edi Rames do te thote ulje taksash dhe konsolidim te ekonomise shqiptare
Deklaratat e komisionerit Hahn,u qartesua se kush ka bllokuar institucionet dhe demokracine ne Shqiperi.  Nuk ka me kohe per te pritur. Behuni gati per protesta, zgjedhje te pergjithshme, zgjedhje lokale. Te mos humbasim asnje sekonde