‘Ahmetaj foli, Rama jep dorëheqjen’, pankartat me mesazhet pikante nga protesta e opozitës

17
Sigal

Mbështetës të opozitës kanë zgjedhur sot që përveç pjesëmarrjes, të flasin edhe përmes pankartave.

LSA ka publikuar disa foto, ku shihen mesazhe të forta kundër kryeministrit Edi Rama dhe qeverisë së tij. “Ahmetaj foli, Rama jep dorëheqjen”, “Bullisti nr.1” (ironi për Ramën).

Për më tepër shihni fotot.