Nicki Minaj shfaq format trupore me fustanin e Alexander Wang

386
Megjithëse në Nju Jork po zhvillohet java e modës, Nicki Minaj vazhdon ti qëndrojë stilit të saj. Reperja ka treguar format e saj fantastike trupore e veshur me një fustan të shkurtër të koleksionit të ardhshëm për vitin 2016 të stilistit të njohur Alexander Wang. 32 vjeçarja dukej e mrekullueshme dhe tërhoqi vëmendjen e të gjithëve gjatë eventit të modës të organizuar në Nju Jork ditën e dielë.
Sigal