Kristin Prengaj superseksi me bikini

648
Modelja e njohur shqiptare, Kristin Prengaj sot ka vendosur që të tregoj gjithçka. Ajo në një fotografi të postuar në Instagram, ka treguar komplet gjoksin e saj gjigant dhe seksi. Ajo duket se ka zgjedhur bikini shumë të ngushta në mënyrë që t’i theksohen sa më shumë gjintë, duke e nxitur edhe më shumë imagjinatën e meshkujve. Kristin Prengaj pos që është ndër modelet më të përfolura, ajo konsiderohet momentalisht si femra më e bukur shqiptare.
Sigal