Makina e shkatërruar, pamjet nga aksidenti në Shkodër (VIDEO)

26
Sigal

Një aksident me 3 të plagosura ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Zues në Shkodër.

Policia njofton se shoferja 27-vjeçare me iniciale E.G. ka humbur kontrollin mbi mjetin që po drejtonte dhe si pasojë, automjeti është përplasur me një shtyllë elektrike në anë të rrugës.

Nga përplasja janë dëmtuar 27-vjeçarja dhe pasagjeret në automjet, konkretisht 21-vjeçarja me iniciale A.D. dhe 21-vjeçarja me iniciale B.G.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendin e aksidentit dhe kanë bërë të mundur nxjerrjen të të plagosurave, të cilat janë transportuar në spital jashtë rrezikut për jetën.

Një hetim ka nisur për sqarimin e rrethanave të aksidentit