Të tjerat me bikini, Kim pozon totalisht e zhveshur nga shtrati

1482
Kim Kardashian ka zgjedhur që këtë fillim vit ta filloj e zhveshur ku ka treguar të pasmet e saj
Ajo këtë e ka bërë gjatë kohës sa është në pushime në Meksikë për festat e Vitit të Ri.
E për dallim nga shumica e femrave të tjera ku ato shfaqen në bikine këtë nuk e ka bërë Kim.
Ajo është shfaqur e tëra e zhveshur dhe ka pozuar seksi në një krevat.
E të pozosh topless në këtë fillim vit është një paralajmërim se një vit i ri i nxehtë po vjen nga Kim.
Sigal


Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/tjerat-me-bikine-kim-pozon-totalisht-e-zhveshur-nga-shtrati-483259/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright