Vinte nga Shqipëria, sekuestrohet 500 kilogram drogë në Itali

205
Sigal

Autoritetet italiane kanë sekuestruar një sasi prej 450 kg marijuanë, 75 kg hashash dhe 3.5 litra vaj hashashi, që dyshohet se vinin nga Shqipëria.

Nga ky operacion është arrestuar një trafikant italian.