Vasili: Rruga e Selenicës një masakër e vërtetë, turpi i Edi Ramës në Vlorë!

78
Sigal

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka denoncuar sot mashtrimin e Edi Ramës për ndërtimin e rrugës së Selenicës në Vlorë. Në një mesazh në Facebook, Vasili ka publikuar pamje nga rruga e shkatërruar dhe shprehet se ky qytet është izoluar qëllimisht nga Edi Rama.
Mesazhi i Petrit Vasilit në Facebook:
Rruga e Selenices nje masaker e vertete, turpi i Edi Rames ne Vlore!
Dhe ka surrat rilindja dhe Edi Rama te kerkoje vota pasi ka izoluar ne menyre kriminale popullin e Selenices me nje rruge ne gjendje skandaloze.
Selenica e izoluar praktikisht nga Vlora.
Dhe ka surrat Edi Rama kerkon vota ne Vlore.
Ndeshkim te pameshirshem do te marre Edi Rama nga Vlora qe e permbyti, e plaçkiti dhe e mbyti me varferi!
Burrat dhe djemte e LSI ne Selenice te vendosur me shume se kurre per fitoren e madhe, qe çliron Selenicen nga izolimi i rruges dhe nga varferia. Shihini FOTOT e rruges se Selenices dhe fjalet jane te teperta.

Rruga e Selenices nje masaker e vertete, turpi i Edi Rames ne Vlore!

Dhe ka surrat rilindja dhe Edi Rama te kerkoje…

Posted by Petrit Vasili on Tuesday, April 20, 2021