Prof. Besnik Aliaj, zbulon skandalin e fundit me kullat pranë stadiumit

554

Ne nje postim te tij arkitekti i njohur Prof.Besnik.Aliaj, zbulon skandalin e fundit me.kullat prane stadiumit dhe me arkitekt ” Gener 2″ e njohur per fallsifikim me milionat e unazes.

Ja potimi i plote:

TA GEZOJME DHURATEN E FUNDIT!
Nje kulle me shume, nje fushe sporti me pak!

Lemsh para portes tek Stadiumi Arena Kombetare! Dite te zeza per qytetin dhe banoret ne ate zone! Arkitekti italian i planit shkaterrues urbanistik me ne fund u ri-shperblye me nje kulle betoni “jeshil”! Bashkia … por edhe media … kane pse te jene te heshtura nga lumturia … Fushata po afron nderkohe! Interesat jane të lidhura me mire!