Presidenti Meta: Sot me Ramushin, në këtë Pranverë Shqiptare

28
Sigal

Presidenti Ilir Meta është takuar sot në Tiranë më ish-kryeministrin e Kosovës dhe kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj.

Në një mesazh në rrjetet sociale, teksa publikon foto nga takimi, Presidenti Meta shkruan: “Sot me Ramushin, në këtë Pranverë Shqiptare”.