Braimllari: Kolonja do ishte ndryshe nëse Arben Malo do iste mes nesh

91

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari ne nje status ne rrjetin social Facebook ka kujtuar pervjeorin e  Arben Malos,  ish kryetar i Bashkisë së Kolonjës  cili u nda nga jeta ne vitin 2016.

Statusi i plote

Kolonja do ishte shume me ndryshe nese ti do ishe mes nesh. Pasioni yt per Kolonjen dhe njerezit eshte model qe duhet ndjekur.
I paharruar Arben Malo.