Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, plagosen dy vajza

15
Sigal

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë paradite në aksin Lezhë-Shkodër.  Në aksident janë 2 makina dhe një kamper.

Burime bëjnë me dije se kanë mbetur të plagosura dy vajza të reja, të cilat janë transportuar drejt spitalit të Lezhës.

Sakaq, çifti gjerman i cili po udhëtonte me kamper, janë jashtë rrezikut për jetën.