Messi: I’u tregoj trajnerin më të mirë që kam punuar gjatë karrierës time!

228

Lionel Messi ka zgjedhur trajnerin më të mirë që ka punuar gjatë karrierës së tij.

“Ylli” argjentinas ka punuar me shumë trajnerë te Barça, por ai që i ka lënë më shumë mbresa është trajneri aktual i Manchester City-t, Pep Guardiola.

Trajneri më i mirë? “Guardiola. Ai është më i miri nga të gjithë dhe Luis Enrique, është shumë afër”, është përgjigjur Messi në një intervistën për “RAC1”