Formacionet zyrtare: Serbi – Zvicër, ja sa shqiptarë do të luajnë

479

Janë publikuar formacionet e njërës prej ndeshjeve më të nxehta në këtë Kampionat Botëror.

Zvicra do të luajë përballë serbëve me 4 lojtarë shqiptarë: Behrami, Xhaka, Shaqiri dhe Xhemaili.

Ja formacionet zyrtare: