Andorra barazon rezultatin në “Elbasan Arena”

199

Nuk ka zgjatur shumë avantazhi i kuqezinjve sepse Andorra ka barazuar shifrat. Minuta e 18-të e takimit në “Elbasan Arena” dhe Kristian ka barazuar gjithçka falë një kundërzbritjeje të shpejtë që ka ka kapur në befasi dhe të papërgatitur prapavijën kuqezi. Shqipëri-Andorrë 1-1.