Kejvina me bikini do ju lërë pa fjalë!

422

Velina e emisionit “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet me bikini.

Në këtë foto në plazh Kejvina duket më seksi dhe provokuese se asnjëherë më parë. Kaq ka mjaftuar që të marrë komente të shumta nga ndjekësit e saj në rrjete sociale.