I dha ‘duart’ Mozzikut! Loredana Zefi publikon foto të unazës me të dashurin e ri, të jenë fejuar vallë?

737
Sigal

Procedurat e divorcit me Mozzikun kanë nisur por mesa duket Loredana nuk ka humbur kohë. Vetëm pak muaj pas ndarjes nga Mozzik, reperja shqiptare duket se ka gjetur sërish dashurinë tek një tjetër koleg i saj.

Me disa InstaStory ajo ka konfirmuar lidhjen me reperin gjerman Bonez MC, të cilin e ka shoqëruar edhe në një nga koncertet e tij të fundit. Gjithashtu ajo ka postuar foto të një unaze që ka ngritur dyshimet.

Ajo ka publikuar një video ku Loredana tregon unazën që ka vendosur në gisht dhe përballë saj është Bonez.

Të jenë fejuar vallë apo është një unazë normale dhe Loredana dëshiron që të trazojë pak ujërat?