Kendall Jenner shfaqet tepër provokuese në ditëlindjen e saj

252

 

Kendall Jenner feston sot 21-vjetorin,
dhe po përpiqet ta fesetojë në mënyrën më të mirë të mundshme.

Sëbashku me miqtë e saj vendosi të festojë në barin e
njohur Catch në Hollivud.

Motra e Kim Kardashian provokoi sërish me veshjen duke
dalë me një fustan ngjyrë gri por pa reçipeta.

Në festë nuk munguan emra të njohur si motra e saj e
vogël Kylie , modelja Gigi Hadid apo Hailey Baldwin