Fotoja e Tunës shtatzënë do t’ju lërë pa fjalë

148
Mëngjeset si ky ia vlejnë çdo pritje… Kështu thotë Tuna teksa publikon foton e parë shtatzënë në rrjetet sociale. Dhe në fakt ia ka vlejtur çdo pritje.
Pas një kohe të gjatë për të mësuar se si po i ecën shtatzënia, më në fund Tuna ka publikuar një foto me barkun e rrumbullakët. Ajo shfaqet me të brendshme Tommy Hilfiger një këmishë të bardhë të zbërthyer dhe e përqafuar nga krahët muskulozë të partnerit Patris.
Këtë pamje do të kenë zili të gjitha femrat.