VIDEO/ Merr flakë makina në mes të Tiranës

215

Një makinë është përfshirë nga flakët në zonën e Ali Demit në kryeqytet.Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë ndërsa në vendin e ngjarjes ka mbërritur edhe zjarrfikësja e cila momentalisht po merret me shuarjen e flakëve.Ngjarja ka ndodhur në një zonë të banuar dhe rrethuar nga pallatet ndërsa mbërritja e Policisë pritet të hedh më tepër dritë mbi shkaqet e ngjarjes.