Arrestohet me 60 kilogramë hashash çokollatë vëllai i shefit të policisë

330

Policia ka arrestuar katër persona ku u kapën me plot 60 kilogramë drogë e llojit hashash çokollatë.

Të arrestuarit janë Sh.M, E.R, D.M dhe P.A i cili thuhet se është vëllai i një shefi policie.

Burimet bëjnë me dije se janë kapur në flagrancë.