Ballina Etiketimet Arrestim

Etiketim: arrestim

Paralajmërimi i ish-deputetit Murrizi: Priten arrestime ish-ministrash në shtator

Në Shqipëri ish-deputeti demokrat Myslim Murrizi bëri një paralajmërim të fortë mbi atë se çfarë pritet të ndodh në muajin shtator në Shqipëri. Ai...

Shkelën të drejtën e të pandehurit dhe e arrestuan për 1,200...

Organizatat për mbrojtjen e të drejtave të njeriut i kërkojnë Inspektorit të Drejtësisë Artur Metani të hetojë tre gjyqtarë të apelit të Tiranës një...

Bien në prangat e policisë dy shqiptarët, mbushën kamionin me kanabis

Dy burra nga Melburni i kanë shpëtuar kohës së burgut pasi kamioni i tyre me lëvizje të ngadaltë tërhoqi vëmendjen e policisë, duke gjetur...

Arrestohet grabitësi, kreu katër vjedhje brenda muajit

Policia e Devollit ka arrestuar një 42 vjeçar, pasi ky i fundit dyshohet se ka kryer katër vjedhje në qytetin e Bilishtit. Shtetasi K.A banues...

Arrestohet shqiptari në Itali, u kap me 1.6 kg heroinë të...

Një shtetas shqiptar, 23 vjeç është arrestuar nga policia e Milanos, pasi dyshohej se ai fshihte diçka pas lëvizjeve që kryente. Karabinierët italianë u vunë...

Arrestohet në flagrancë shqiptari, po i shiste lëndë narkotike një të...

Një shtetas shqiptar 25 vjeç u arrestua dje nga karabinierët, pasi ishte duke i shitur lëndë narkotike një të riu nga Rimini. Menjëherë pasi...

U kapën duke transportuar heroinë dhe kokainë nga Gjermania në Norvegji,...

Autoritetet gjermane e norvegjeze kanë arritur të shkatërrojnë një grup ndërkombëtar të trafikut të drogës. Grupi ishte përfshirë në trafikun e drogës midis dy vendeve....

Bie në prangat e policisë hajduti serial shqiptar, ja për çfarë...

Policia italiane ka bërë të mundur arrestimin e një 32-vjeçari shqiptar, pasi dyshohej për një seri vjedhjesh që kishte kryer. Shqiptari u arrestua në një...

(Emrat) Mashtrimi 200 milionë lekë/ Zbuloni kush është zyrtari i Tatimeve...

Zbardhen identitetet e personave të arrestuar në kuadër të operacionit “Ndërmjetësi”. Bëhet fjalë për shtetasit Shpati Agolli, administrator i shoqërisë “S.Agolli Group”; Samuel Hajdini, me...

I kërkoi punë pronarit italian, më pas e qëllon me armë....

Policia italiane ka arritur të ve në pranga një tjetër shqiptar. Bëhet fjalë për shtetasin Adriatik Shehu, 44 vjeç, banues në Fiuggi, qëlloi me armë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS