Ballina Etiketimet Spital

Etiketim: spital

Spitali i Fierit: Kush vjen në Urgjencë, Pediatri apo Maternitet të...

Spitali Rajon i Fierit i bën thirrje qytetarëve të cilët paraqiten në ambientet spitalore të jenë të pajisur me kartë identiteti ose pasaportë. Në një...

Shoferi nuk i bindet patrullës së policisë, mjeti del nga rruga...

Mbëmjen e sotme një mjet që po transportonte 4 refugjatë nga Lindja e Mesme ka dalë nga rruga dhe ka përfund në kanal. Ngjarja ndodhi...

Berisha: Ndal mashtrimit me Kavajën. Zgjedhja është e rrezikshme dhe e...

Ish kryeministri Sali Berisha i rikthehet edhe një herë çështjes së Karantinës anti-Koronavirus në Spitalin e Kavajës. Teksa qeveria mohon të ketë ndërmarrë një hap...

Spitali i Kavajës kthehet në karantinë për Koronavirusin, reagon Bardhi: Kërcënim...

Pas përgatitjeve në Spitalin e Kavajës për ta kthyer në Karantinë si masë për rrezikun nga Koronavirusi, vjen reagimi i rradhës nga Partia Demokratike. Përmes...

Videoja që bëri xhiron e botës! Shikoni sesi gruaja i bie...

Violinistja Dagmar Turner i ka habitur të gjithë gjatë operacionit në tru në King’s College Hospital në Londër. Kirurgët i kërkuan 53-vjeçares që të luante...

Elbasan, epidemitë e përhapura mbushin spitalet

Në pediatrinë e Elbasanit çdo ditë paraqiten për të marrë ndihmën mjekësore rreth 150 fëmijë me simptoma të gripit. Javët e fundit epidemitë e...

Kinë /Ndërtohet spitali në kohë rekord për të prekurit nga virusi

Spitali i kushtuar tërësisht koronavirusit në Kinës u hap në kohë rekord në një qytet pranë Wuhanit pasi punëtorë e vullnetarë kaluan dy ditë...

Puna e madhe që po bëhet në Kinë, spitali me 1000...

Wahan, qyteti i Kinës, po ndërton një spital të ri me 1.000 shtretër për të trajtuar viktimat e një koronavirusi të ri, duke mobilizuar...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS