Ballina Etiketimet Shpetim Zinxhiria

Etiketim: Shpetim Zinxhiria

Coronavirus: 15.500 vdekje në Evropë, afro 268,191 raste

Nga Shpëtim Zinxhiria Vdekjet më të mëdha janë regjistruar në Itali (8 166) dhe Spanjë (4,089), janë dy vendet më të prekura në Evropë (regjistruar...

26-vjeçari shqiptar me kombësi greke e probleme psikologjike, pështyn policinë dhe...

Nga Shpetim Zinxhiria Thriller merr rastin e 26-vjeçarit i cili u arrestua sot në Voula herët në mëngjes pasi ka thyer karantinën. U tha policisë...

Greqi/ Shtatë vite më parë arratisja e përgjakëshme e 11 shqiptarve

Nga Athina Shpetim Zinxhiria Shtatë vite më parë (22/03/2013) në burgun Trikalla të sigurisë së lartë u regjistrua një nga ngjarrjet më të përgjakshme, arratisja...

Shpëtim Zinxhiria: 1000 shqiptarë më shumë në burgjet greke 2016-2019

(Nga 1650 shqiptar të dënuar në 2017, shkon 2600 në 2019 ) Shpëtim Zinxhiria per "Telegraf" Një rritje e frikshme në burgjet e ketij vendi në...

Në Greqi, zv.ministrat e Ramës vinjë dhe ikin fshehurazi…

Nga Athina, Shpëtim Zinxhira Nga kush kanë frikë këta zv.ministra që vijnë dhe ikin fshehurazi në Greqi. Një informacion i ardhur dhe i konfirmuar nga vetë...

Kur çmendet një i çmendur hapu rrugë, por kur çmendet një...

Nga Shpëtim Zinxhiria Kemi dhe ne sulltanin tonë vëllain e vogël te Erdoganit. Si i paparë që është çdo ditë na nxjerr nga një broçkull...

Kryeministri më qesharak dhe më gënjeshtarë, ti lërë emigrantët rehat në...

Nga Shpëtim Zinxhiria Si një socialist dhe ish-zedhenes i tij te Partise Socialiste Dega në Greqi, unë dua ti kujtojë këtij kryeministri mashtrues dhe të...

Shqiptarëve u mohohet puna, mundi dhe djersa, ndërsa grekëve u rritet...

Nga Athina për “Telegraf” Shpëtim Zinxhiria Me diskutimet e kryetarëve të partive parlamentare ditën e enjte vendoset përfundimisht ligji për pensionet. Por për momentin nuk...

Greqi: Në disa policë, u shisni pasaporta dhe karta identiteti fallco...

Nga Athina per "Telegraf" Shpëtim Zinxhiria Një operacion gjigand me skedar "Korruptuesit" të policisë (ELAS) ka zbuluar gazeta Protothema.gr” ku ishin përfshirë policë, individë dhe...

Shpëtim Zinxhiria: Kufijtë tanë me Shqipërinë do të jenë të paprekshëm

Nga Athina Shpëtim Zinxhiria korrespodent i Telegraf Kufijtë tanë me Shqipërinë do të jenë të paprekshëm, një kufi i sigurt do të thotë Greqi e...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS