Ballina Etiketimet Sali berisha

Etiketim: sali berisha

Berisha: Pse Hajduti me çizme deklaron se nuk na duhen standartet...

Përmes një postimi në facebook, ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar një deklaratë të kryeministrit Rama sipas të cilët ‘Standardet e prokurorimit të BE nuk...

Berisha: Populli i vendosur të mbrojë Kushtetutën dhe të përmbysë narkoshtetin...

Ish-kryeministri dhe ish Kryetarii i PD ,Prof.Dr. Sali Berisha komenton protestën e shqiptarve në 2 Mars, për mbrojtjen e Kushtetutës, e cila rikthehu në...

Berisha: Rama të tërhiqet nga narkodiktatura, fjalën tani e ka sovrani

I pranishëm në manifestimin e thirrur nga Presidenti Meta, ishte edhe ish-kryeministri Sali Berisha ku tha se Rama duhet të bindet të tërhiqet nga...

Ish-kryeministri Sali Berisha në manifestimin e presidentit Ilir Meta (FOTO)

Edhe ish-kryeministri Sali Berisha është bërë pjesë e manifestimit të thirrur nga presidenti Ilir Meta. Siç shihet në foto, Berisha qëndron i rrethuar nga qindra...

“Jemi para një grushti shteti”, Berisha fton shqiptarët ti bashkangjiten tubimit...

Narko-diktaturat, sic e quan ish kryeministri Sali Berisha qeverisjen e Edi Ramës, ikin vetëm me revolucion demokratik. Gjatë fjalës së tij në një intervistë për...

Berisha: Tradhtarët e kombit në ekstazë pas aktit të ri të...

Kryeministri Rama në cilësinë e kreut të OSBE-së, takoi sot në Moskë ministrin e Jashtëm të Rusisë, Sergei Lavrov. Dhe si në çdo udhëtim të...

Sali Berisha: Edvin Hajduti larg duart nga Kavaja

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar sërish me informacionet sipas të cilave, Spitali i qytetit të Kavajës do të shndërrohet në karantinë për të prekurit...

Berisha: Ndal mashtrimit me Kavajën. Zgjedhja është e rrezikshme dhe e...

Ish kryeministri Sali Berisha i rikthehet edhe një herë çështjes së Karantinës anti-Koronavirus në Spitalin e Kavajës. Teksa qeveria mohon të ketë ndërmarrë një hap...

Berisha: Ndal mashtrimit me Kavajën. Zgjedhja ështå e rrezikshme dhe e...

Ish kryeministri Sali Berisha i rikthehet edhe një herë çështjes së Karantinës anti-Koronavirus në Spitalin e Kavajës. Teksa qeveria mohon të ketë ndërmarrë një hap...

Vdekja e Bilbil Hasanit te burgu 313, Berisha zbulon detajet e...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me vetëvrasjen e shtetasit shqiptar, Bilbil Hasanit, babai i katër fëmijëve që u vetëvar të premten e...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS