Ballina Etiketimet Sali berisha

Etiketim: sali berisha

Berisha: “S’duhet humbur kohë me Ramën, duhet rrëzuar me revolucion”, Opozita...

Ish-kryeministri Sali Berisha tha se vijon t’i qëndrojë thirrjeve për revolucion, si e vetmja mënyrë, sipas tij, që do të largonte Edi Ramën nga...

Koronavirusi në Shqipëri/ Berisha: Qëndrim i papërgjegjshëm nga ana e ministrisë...

Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Berisha thotë se disa burime kanë konfirmuar se shtetasit shqiptarë që vijnë nga Kina, gjithashtu dhe...

A do të hetohen lidhjet e Olsi Ramës me Genti Xhixhën?...

Teksa qeveria propagandon me forcë aksionin e sotëm "Anti-KÇK" në Shijak, vjen edhe reagimi i ish kryeministrit Sali Berisha. Përmes një postimi në Facebook, Berisha...

Denoncim/ Kryebashkiaku rilindas vë në presion punonjësit për ti dhënë tenderin...

Ditën e sotme, Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një tjetër skandal, ku tregon se si rilindja në pushtet po kërkon të marrë çdo tender...

Studentët e revoltuar gati për protestën e radhës, “Të pashmangshëm kundër...

Studentët bëhen gati për protestat e rradhës. Në një postim të bërë në rrjetin social ‘Facebook’, ish-kryeministri Sali Berisha citon mesazhin e një studenti të...

Berisha denoncon: Dy ditë më parë ndodhi plagosje në Elbasan, ishte...

Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha thotë se Policia e Elbasanit ka fshehur një ngjarje të rëndë kriminale të ndodhur dy ditë më parë në...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS